Tüm ürünler
-
Aperatif İçecek Otomatı
-
Taze Gıda Otomatları
-
Sıcak Yemek Otomatları
-
Asansör Otomatı
-
Şarap Otomatları
-
Kozmetik Otomatları
-
Otomatik Otomat
-
Yetişkin Oyuncak Otomatı
-
Akıllı Otomat
-
Soyunma Otomatları
-
Oyuncak Otomatları
-
Kahve Otomatları
-
İçme Suyu Otomatı
-
Dondurma Otomatları
-
Tam Vücut Buhar Banyosu Makinesi
anahtar kelimeler [ automatic vending machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Süpermarket için FCC ADA Standart Salata Asansör Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 1700W 110V/220V,50/60HZ |
Akıllı Özel Saç Uzatma Perukları 19 '' Dokunmatik Ekranlı Makyaj Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
21.5in Ekran MDB Sistemli Otomatik Kahve Otomatları 240V
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
110V Jetonlu Dondurma Otomatları FCC Sertifikalı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 850W 110V/220V,50/60HZ |
Otomatik Dondurma Otomatı 850W Güç Kaynağı ODM Mevcut
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 850W 110V/220V,50/60HZ |
23.6in Dokunmatik Ekranlı Ticari Taze Gıda Otomatları 900W 110V
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 900W 110V/220V,50/60HZ |
Fast Food Sıcak Yemek Otomatları 3800W FCC, Multimedya Ekranlı Onaylandı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 4000W (mikrodalga gücü dahil) 110V/220V,50/60HZ |
MDB Taze Salata Otomatı CQC Onaylı 192 Adet Kapasite
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 1800W 110V/220V,50/60HZ |
Dokunmatik Ekranlı Metro İstasyonu Gıda Sağlıklı Salata Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 900W 110V/220V,50/60HZ |
MDB Sistemi Soğuk İçecek ve Atıştırmalık Otomatı CQC Onaylı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |

