Tüm ürünler
-
Aperatif İçecek Otomatı
-
Taze Gıda Otomatları
-
Sıcak Yemek Otomatları
-
Asansör Otomatı
-
Şarap Otomatları
-
Kozmetik Otomatları
-
Otomatik Otomat
-
Yetişkin Oyuncak Otomatı
-
Akıllı Otomat
-
Soyunma Otomatları
-
Oyuncak Otomatları
-
Kahve Otomatları
-
İçme Suyu Otomatı
-
Dondurma Otomatları
-
Tam Vücut Buhar Banyosu Makinesi
anahtar kelimeler [ automatic vending machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Self Servis Kahve Otomatları 150 fincan kapasiteli Çok Fonksiyonlu
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
0.5t Akıllı Otomat Makinesi FCC Onaylı Sinyal Girişimi Yok 2140mm Yükseklik
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W(Tek kapı) 500W(Çift kapı) 1000W(Dört kapı) 1100V-240V 50Hz/60Hz |
Cup Cake Asansör Otomatı ODM Mevcut Sertleştirilmiş Sırlı MDB Sistemi
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 1700W 110V/220V,50/60HZ |
Kredi Kartı Okuyuculu CQC Snack Otomat 60HZ 48 Adet
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 60W 110V/220V,50/60HZ |
Vendlife Kozmetik Otomatları DEX Sistemi 4G Ağı Destekli
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
Cam Suyu İçin Bantlı Konveyör Asansör Otomatı Sağlıklı Gıda Pho Bo Salata Yumurta Sebze Combo
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 900W 110V/220V,50/60HZ |
8 İnç Ekranlı Akıllı Otomat Makinesi Sıcak ve Soğuk Boru Hattı Vendlife Şişe Tezgahüstü Su Soğutucuları
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Alttan Yükleme Akıllı Otomat Makinesi Sıcak Soğuk İçme Bağlantısız Vendlife Su Sebili
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Pembe Kirpikler Saç Demetleri Peruk Kozmetik Otomat Robot Reklamcılığı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
6X4L Besleme Kutulu 2.7KW Jetonlu Kahve Otomatı 1.83m Yükseklik
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |

