Tüm ürünler
-
Aperatif İçecek Otomatı
-
Taze Gıda Otomatları
-
Sıcak Yemek Otomatları
-
Asansör Otomatı
-
Şarap Otomatları
-
Kozmetik Otomatları
-
Otomatik Otomat
-
Yetişkin Oyuncak Otomatı
-
Akıllı Otomat
-
Soyunma Otomatları
-
Oyuncak Otomatları
-
Kahve Otomatları
-
İçme Suyu Otomatı
-
Dondurma Otomatları
-
Tam Vücut Buhar Banyosu Makinesi
anahtar kelimeler [ automatic vending machine ] eşleşme 79 Ürünler.
VENDLIFE Kahve ve Sıcak Çikolata Otomatı 240V DEX Sistemi
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
Otomatik İçme Suyu Otomatı OEM Mevcuttur CQC Sertifikalı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 450W 110V/220V,50/60HZ |
220V Otomatik Sıcak Yemek Otomatı Mikrodalga Donatılmış DEX Sistemi
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 1800W 110V/220V,50/60HZ |
Bağlantısız Akıllı Otomat Sıcak ve Soğuk Su Sebili
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Öğle Yemeği Kutusu Atıştırmalık ve İçecek Otomatı Toplam 60 Tepsi
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 450W 110V-220V,50/60HZ |
Sıcak Yemek 980mm kalınlığında 0.6T Net Ağırlıklı NFC Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 4000W (mikrodalga gücü dahil) 110V/220V,50/60HZ |
MDB System Candy Gumball Oyuncak Otomatları 0.25KW 60HZ Frekans
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 250W 110V/220V,50/60HZ |
CQC Onaylı Fidget Oyuncak Otomatı 21in Ekranlı 448pcs
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 250W 110V/220V,50/60HZ |
6X4L taze sütlü kahve otomatı, DEX Nespresso Kahve Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
220V Kahve Otomatları Çoklu Ödeme Destekli CQC Onaylandı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |

