Tüm ürünler
-
Aperatif İçecek Otomatı
-
Taze Gıda Otomatları
-
Sıcak Yemek Otomatları
-
Asansör Otomatı
-
Şarap Otomatları
-
Kozmetik Otomatları
-
Otomatik Otomat
-
Yetişkin Oyuncak Otomatı
-
Akıllı Otomat
-
Soyunma Otomatları
-
Oyuncak Otomatları
-
Kahve Otomatları
-
İçme Suyu Otomatı
-
Dondurma Otomatları
-
Tam Vücut Buhar Banyosu Makinesi
anahtar kelimeler [ snack and drink vending machine ] eşleşme 200 Ürünler.
19 inç Ekranlı Çok Fonksiyonlu Saç Ve Kirpik Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
MDB Sistemi Soğuk İçecek ve Atıştırmalık Otomatı CQC Onaylı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |
4G Destekli 3 İnç Oyuncak Kapsül Otomatı Su Geçirmez Toz Önleyici
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 250W 110V/220V,50/60HZ |
Karışık İçecek Şarap Otomatları MDB Sistemi 140-168 Adet Kapasite
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 900W 110V/220V,50/60HZ |
240V Akıllı Otomat Yerçekimi sensörü Donatılmış ODM Mevcut
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W(Tek kapı) 500W(Çift kapı) 1000W(Dört kapı) 1100V-240V 50Hz/60Hz |
110V İçecek Snack Combo Otomat, Çoklu Ödeme Mikrodalga Otomat
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 1800W 110V/220V,50/60HZ |
FCC Jetonlu Atıştırmalık Otomatı, ODM Atıştırmalık Otomatı Satıcıları
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |
Asansörlü Bira Kırmızı Şarap Viski Otomatı 900W 110V
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 900W 110V/220V,50/60HZ |
0.5KW Akıllı Otomat Ekransız MDB Sistemi Çok Fonksiyonlu
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W(Tek kapı) 500W(Çift kapı) 1000W(Dört kapı) 1100V-240V 50Hz/60Hz |
CE Belgeli Multimedya Dokunmatik Salata Kek Gıda Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 900W 110V~220V,50/60HZ |

