Tüm ürünler
-
Aperatif İçecek Otomatı
-
Taze Gıda Otomatları
-
Sıcak Yemek Otomatları
-
Asansör Otomatı
-
Şarap Otomatları
-
Kozmetik Otomatları
-
Otomatik Otomat
-
Yetişkin Oyuncak Otomatı
-
Akıllı Otomat
-
Soyunma Otomatları
-
Oyuncak Otomatları
-
Kahve Otomatları
-
İçme Suyu Otomatı
-
Dondurma Otomatları
-
Tam Vücut Buhar Banyosu Makinesi
anahtar kelimeler [ snack and drink vending machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Otomatik Sıcak Yemek Otomatları, 1840mm Geniş 4G Taze Yemek Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 4000W (mikrodalga gücü dahil) 110V/220V,50/60HZ |
MDB System Candy Gumball Oyuncak Otomatları 0.25KW 60HZ Frekans
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 250W 110V/220V,50/60HZ |
Bükülmüş Yumurta Oyuncak Otomatları
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 110V/220V,50/60HZ |
Vendlife Kahve Otomatları, ODM Çay Kahve Sıcak Çikolata Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
120z Hazır Çay Kahve Otomatı Multimedya Ekranlı CQC Sertifikalı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
550kg Akıllı Otomat, Nayax Okuyuculu 300W Dondurulmuş Et Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W(Tek kapı) 500W(Çift kapı) 1000W(Dört kapı) 1100V-240V 50Hz/60Hz |
Worryfree Akıllı Kahve Otomatı Sıfır sıkışmış mal oranı Yerçekimi indüksiyonu
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W(Tek kapı) 500W(Çift kapı) 1000W(Dört kapı) 1100V-240V 50Hz/60Hz |
Otomatik Dondurma Otomatları Dış Mekan 0.85KW 4G Bağlantılı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 850W 110V/220V,50/60HZ |
54 Şeritli Kozmetik Otomatları, 0.3T Kör Kutu Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
Eye Lash 110V için 120 Adet Kapasiteli Kozmetik Otomatları
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |

