Tüm ürünler
-
Aperatif İçecek Otomatı
-
Taze Gıda Otomatları
-
Sıcak Yemek Otomatları
-
Asansör Otomatı
-
Şarap Otomatları
-
Kozmetik Otomatları
-
Otomatik Otomat
-
Yetişkin Oyuncak Otomatı
-
Akıllı Otomat
-
Soyunma Otomatları
-
Oyuncak Otomatları
-
Kahve Otomatları
-
İçme Suyu Otomatı
-
Dondurma Otomatları
-
Tam Vücut Buhar Banyosu Makinesi
anahtar kelimeler [ snack and drink vending machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Vendlife Locker Otomat Makineleri Madeni Para Alıcılı 8 Tepsi Kapasitesi
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 600W 110V/220V,50/60HZ |
19 inç Ekranlı Ruj Şanslı Kutu Otomatı DEX Sistemi
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
MDB Sistemi Vizon Kirpikleri Saç Otomatı 110V 300W Anma Gücü
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
Vendlife Kozmetik Otomatları DEX Sistemi 4G Ağı Destekli
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
ODM Kozmetik Otomatları Çok İşlevli Çok Özellik 1930mm Yükseklik
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 300W 110V/220V,50/60HZ |
23.6 İnç Ekranlı Taze Yumurta Meyve Salatası Asansör Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 1700W 110V/220V,50/60HZ |
4000W Sıcak Yemek Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 4000W (mikrodalga gücü dahil) 110V/220V,50/60HZ |
ODM Otomatik Otomat, CQC Jetonlu Prezervatif Dispenseri
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 60W 110V/220V,50/60HZ |
Reklam İçin Şampuan ve Duş Jeli Şişeleri Asansör Otomatı
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kat sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 800W 110V-220V,50/60HZ |
high capacity for snack and drinks Vendlife vending machine with metal spiral spring coil
| Malzeme: | Galvanizli köpürme makinesi kutusu, altı kez sprey boya, Çift raflı içi boş kaplama sertleştirilmiş |
|---|---|
| Ağ: | 2G/3G/4G, WIFI, ağ kablosu |
| Güç kaynağı: | 380W 110~220V, 50/60HZ. |

